K . FUSION, idealne rozwiązanie dla unikalnych kompozycji

26 lipca 2018

K · FUSION, idealne rozwiązanie dla unikalnych kompozycji

Proces transformacji KRION® jest długi i delikatny. Tylko fachowe ręce mogą obrabiać materiał z wielką precyzją i zaangażowaniem, aby umożliwić stworzenie doskonałych wykończeń. Nasze transformatory, z których wielu jest członkami programu KRION Quality Fabricator, mają odpowiednie przeszkolenie, aw K · FUSION znajdują świetne rozwiązania techniczne do realizacji dowolnego projektu.

K · FUSION to rozwiązanie, które umożliwia łączenie odlewanych elementów z arkuszami KRION® z niewidocznymi łączeniami w celu uzyskania rewelacyjnych kompozycji bez szwu. Niekończące się projekty i kombinacje, które można uzyskać, wraz z różnymi technikami i kolorami transformacji, umożliwiają projektowanie rozwiązań dla wszystkich środowisk, takich jak spersonalizowane blaty kuchenne i łazienkowe. Wszystkie te możliwości pozwalają również na dodanie zintegrowanych wanien i brodzików, dostosowując się do wszelkich estetycznych, funkcjonalnych lub wymiarowych potrzeb klienta.

Komplementarne odlewy są dostępne w kolorze czystej bieli 1100 w Snow White. Istnieje również kilka serii zlewów z wykończeniami wykonanymi ze stali nierdzewnej oraz satynowymi, antracytowymi, złotymi i miedzianymi tonami.

W filmie pokażemy, że część tej pracy można zaobserwować, demonstrując, w jaki sposób arkusz i zlew są połączone z cięciem, frezowaniem, klejeniem i szlifowaniem, aby uzyskać w pełni funkcjonalny blat kuchenny.

 

Kontakt

info@krionpolska.pl
ul. Piłsudskiego 75
32-050 Skawina