KRION® eksponowany w widocznym miejscu w salonie Carabela przez Gutiérrez Rodio Workshop

26 lipca 2018

KRION® eksponowany w widocznym miejscu w salonie Carabela przez Gutiérrez Rodio Workshop

Salon Carabela został odmalowany na nowo dzięki atmosferze stworzonej przez pracownię Gutiérrez Rodio Workshop w Santo Domingo na Dominikanie. W inicjatywie promującej sztukę projektowania wnętrz i architektury w kraju, KRION® zyskał szczególne znaczenie.

#Mispotcarabela to przestrzeń, w której renomowani projektanci wnętrz i architekci mają możliwość stworzenia miejsca do zrealizowania swoich pomysłów za pomocą produktów skomercjalizowanych przez firmę. Podczas piątej edycji tego wydarzenia, Danilo Rodio i Jorge Luís Gutiérrez ze studia warsztatowego Gutiérrez Rodio zaprojektowali abstrakcyjną atmosferę stworzoną całkowicie za pomocą KRION®, wykazując niektóre z jego fantastycznych właściwości, takich jak połączenie z niezauważalnymi łączeniami.

Wielokolorowa przestrzeń, nazwana Figuras Únicas Geométricas (Unikalne figury geometryczne), ma na celu przekazanie przesłania świadomości i dbałości o środowisko, którego powstanie było możliwe dzięki ogromnej palecie barw, w której oferowana jest KRION®; kolory użyte przy tej okazji to 6702 Atlantic Blue, 6301 Fruit, 6601 Fall Green, 6508 Cotto (cztery kolory z serii COLORS +) i 4601 Green Light (z serii LIGHT).

Jak powiedział Gutiérrez i Rodio, „wspaniale było wziąć udział w tym projekcie, ponieważ w Carabela można łatwo pracować z dostępnymi materiałami. Była to także świetna okazja, jako reklama skierowana do dużej, zróżnicowanej publiczności, dzięki której mogliśmy być trochę bardziej kreatywni i stworzyć coś bardziej artystycznego „.

 

Kontakt

info@krionpolska.pl
ul. Piłsudskiego 75
32-050 Skawina