KRION™ wprowadzony do Instytutu Medycyny Estetycznej Maribel Yébenes.

7 stycznia 2019

Projekt Dimensi-on opiera się na materiale Solid Surface, aby zakończyć przebudowę lokalu. Instytut Medycyny Estetycznej chciał wprowadzić innowacje i tradycję wraz z elementami wysokiej jakości.

 

Renowacja Instytutu Medycyny Maribel Yébenes była nadzorowana przez studio Dimensi-on zajmujące się architekturą wnętrz i instalowane przez VF Solid Surfaces, które chciały stworzyć wyjątkową przestrzeń. W budynku, który jest zabytkiem w Maladze, znajduje się klinika piękności, która jest jedną z najbardziej znanych w Hiszpanii.

Nowoczesność z tradycyjnym uczuciem

Celem przebudowy było zaprojektowanie nowoczesnej przestrzeni, która miałaby respektować tradycje andaluzyjskie, a także zapewniać poczucie komfortu bez utraty tej ważnej wyszukanej esencji, która pojawia się w centralnych biurach Maribel Yébenes w Madrycie, Hawanie i Miami.

 

KRION spełnia wymagania estetyczne, antybakteryjne i wytrzymałościowe, które są niezbędne w klinice takiej jak Maribel Yébenes. Obecność Solid Surface jest odczuwana w obszarze wejściowym. Za ladą znajduje się pionowa kolumna w kształcie podświetlonego półksiężyca pokrytego materiałem, kontrastująca z ceglanymi ścianami i żelaznymi belkami.

 

Krion został ,także zastosowany w łazienkach. Podobnie jak w przypadku wanny termokurczliwej wykonane są za pomocą KRION K-Life. Materiał Eco Active, który poprawia jakość powietrza w przestrzeni, a jednocześnie zachowuje właściwości techniczne czystego, białego odcienia powierzchni.

 

Kontakt

info@krionpolska.pl
ul. Piłsudskiego 75
32-050 Skawina